Vyvíjače čistej pary STIGEN - vyvíječe čisté páry STIGEN

STIGEN

norma EN 285  Vyvíjače čistej pary - vyvíječe čisté páry - STIGEN EN 285 - EN 1672  norma EN 1672-2

Vyvíjače čistej pary - vyvíječe čisté páry - STIGEN EN 285 - EN 1672Vyvíjače čistej pary - vyvíječe čisté páry - STIGEN EN 285 - EN 1672Vyvíjače čistej pary - vyvíječe čisté páry - STIGEN EN 285 - EN 1672

Vyvíjače čistej pary - vyvíječe čisté páry - STIGEN EN 285 - EN 1672

Naša spoločnosť T KONFEX je dlhoročným dodávateľom žehliacej techniky, k čomu patria aj dodávky vyvíjačov pary. Vzhľadom na rozširovanie obchodného portfólia našej spoločnosti, zaraďujeme do ponuky plynové vyvíjače čistej pary STIGEN. Pre slovenský trh máme výhradné zastúpenie spoločnosti STIGEN.

Vyvíjače čistej pary STIGEN sa vyrábajú v niekoľkých stupňoch prevedenia antikorových prvkov. Výkony plynových vyvíjačov čistej pary STIGEN sú už od 70 kg pary za hodinu až do 600 kg pary za hodinu. Tlak pary je až 14,5 bar, čiže teplota čistej pary do 200°C. Najvyšší stupeň materiálového prevedenia v antikore spĺňa normy EN 285 a EN 1672-2 pre potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, zdravotníctvo a všade tam, kde sa tieto normy vyžadujú.

Nami ponúkané plynové vyvíjače čistej pary STIGEN sú priemyselné zariadenia robustnej antikorovej konštrukcie určené do náročných priemyselných prevádzok. Kompaktné prevedenie zaručuje ľahkú manipulovateľnosť pri preprave a jednoduchú inštaláciu.

V sekcii CERTIFIKÁTY  nájdete certifikáty, ktoré svedčia o kvalite, samozrejmosťou je aj certifikát o zhode CE.

Bližšiu technickú špecifikáciu ako aj možnosť zástavby nájdete ku každému výrobku v jednotlivých sekciách vyvíjačov čistej pary STIGEN.

Antikorové prevedenie plynových vyvíjačov pary STIGEN umožňuje aplikáciu pary pre najnáročnejšie technologické postupy ako je výroba potravín, výroba farmaceutík, priama parná sterilizácia a mnoho ďalších výrobných procesov, kde sú požiadavky na kvalitu a najmä na čistotu pary obzvlášť vysoké.

Technologický proces výroby pary prostredníctvom zaradenia STIGEN, je úplne oslobodený od dávkovania chemických prísad upravujúcich hodnotu pH a preto je výsledným produktom para splňujúca parametre pitnej vody!Oblasť použitia plynových vyvíjačov čistej pary STIGEN je rozmanitá:

- plynový vyvíjač čistej pary STIGEN pre zdravotníctvo - sterilizácia....

- plynový  vyvíjač čistej pary STIGEN pre potravinársky priemysel - technologická pary s priamym stykom s potravinami...

- plynový  vyvíjač čistej pary STIGEN pre farmaceutický priemysel - technologická pary s priamym stykom s liečivami...

...použitie plynových  vyvíjačov čistej pary STIGEN je samozrejme aj v mnohých iných oblastiach....

 

Hlavné dôvody a argumenty prečo sa rozhodnúť pre plynové vyvíjače čistej pary STIGEN:

- priemyselné prevedenie každého vyvíjača čistej pary STIGEN

- robustná antikorová konštrukcia vyvíjača čistej pary STIGEN

- ľahká manipulovateľnosť vyvíjača čistej pary STIGEN pre preprave

- kompaktné rozmery a jednoduchá inštalácia vyvíjača čistej pary STIGEN

- vysoký stupeň čistoty pary z vyvíjača čistej pary STIGEN spĺňajúce normy EN 285 a EN 1672-2

- jednoduchá obsluha vyvíjačov čistej pary STIGEN

...a mnoho iných...

Našim cieľom nie je len dodávka samotného zariadenia, ale snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať úplne individuálne a navrhnúť mu riešenie spĺňajúce jeho konkrétnu požiadavku.

Ponuku výkonov a prevedení plynových vyvíjačov čistej pary STIGEN je primerane široká, preto sme presvedčení, že pre každého zákazníka sme schopní ponúknuť vhodný plynový vyvíjač čistej pary